El contenido de esta página requiere una versión más reciente de Adobe Flash Player.

Obtener Adobe Flash Player

Maresme Coast, kas atrodas divu kilometru attālumā no pludmales ar tīrām, rupjām smiltīm.


Kūrorta platība ir pieaugusi līdz ar pludmali un tā ir patīkama, ar daudzam viesnīcām, vairākiem kempingiem, lieliskiem restorāniiem un kafejnīcām, izklaides vietām un varēsi vektu arī dažādus interesantes iepirkumus. Viss, kas Jums nepieciešams, ir paredzēts, lai nodrošinātu patīkamu uzturēšanos Maresme krastā. Tā atrodas privileģētā reģionā un tikai  45 minūtes lai nokļūtu Barselonā. Tā ir mierīga un droša pludmale, kas ir savienota ar Montnegre Dabas Parku. Tas ir moderns atpūtas kūrorts ar viesnīcām, kempingiem un mājām, kas ir lieliski piemērots ģimenēm.  

Tajā pašā laikā jūs atradīsiet šeit kultūras un sporta aktivitātes, kas ir piemērots arī ģimeņu tūrismam.

Plašas kultūras baudīšanas iespējas, muzeji (Vaska muzejs, Science Museum, u.c.), daudz izklaižu piedāvājumu (akvārijs, Tibidabo atrakciju parks, Zoo, u.c.) tas viss un vēl vairāk nodrošina neaizmirstamu ekskursiju visai ģimenei.

Daudz piedāvājumu tieši bērniem. Varēsi iegūt daudz informācijas par ģimenes atrakcijām.  Bufetes un restorāni aprikoti ar spēlēm un dažādām atrakcijām, kas piemēroti arī bērniem. Mini Beach klubi, bērnu spēļu, rotaļu parki, bērnu drošības rokasgrāmata un ērta pieeja informācijai visā ciematā.

Piekrastes pilsēta, atrodas dienvidu daļā no  Costa del Maresme. Rupjo smilšu pludmales ir piemērotas dažādu sporta veidu veikšanai. Ļoti patīkami ir pastaigāties pa laukumu  l'Església, ielu Carrer del Mar Vai Campassol dārziem. Rosīga iela ir Carrer Sant Esteve, kas ir tirdzniecības centrs pilsētā. Varēsi apskatīt arī ļoti interesantas mājas, kuras ieskauj dārzi. Piemēram, Torre de l'Esquena vai Torre de Rossinyol, modernisma Torre de Ca l'Arnau un Vecā slimnīca. Tas ir vasaras galamērķis, kūrorts, kur  ir daudz mūsdienīgu viesnīcu, dzīvokļu un pilna servisa pakalpojumi.

Tūrisma galvaspilsēta Costa del Maresme ir pilntiesīga kūrortpilsēta. Rupjo smilšu pludmale stiepjas vairāk nekā 3 km garumā, kur neizpaliek lielu viesnīcu infrastruktūra, piemērojoties visām vajadzībām, izklaides un jautrība nodrošināta. Pilsētas bāka, atklāta 1859. g., atrodas uz kalna. Šis tornis ir kļuvis par vienu no vislabāk pazīstamākajiem orientieriem. Ieteicamās vietas ko apmeklēt– Santa Maria Archpriest's baznīca, Neo-Classical, Giol, Bartrina, Galceran un Sivilla nami, kā arī Chapel of Sant Quirze un Santa Julita. Muzeja arhīvu un Gallart Pinacotheque arī ir vērts apmeklēt. Vēl viens apmeklējums, kur savu laiku vari pavadīt ir Dalmau parks ar dārza platību, lapenēm un skaistu meža stūrīti, tieši piemērots pēc saspringtas darba dienas, kā arī pludmales tuvums, kas dod spēku jaunai darba dienai.

Costa Brava ir lieliska vieta ar savu vēsturi, jo īpaši ar zvejošanas  tradīcijām. Tā ir vēsturiska tirdzniecības un ostas vieta, bet reģiona ugunīgais gars joprojām ir acīmredzams, tāpēc Lloret de Mar ir uzskatāma par lielisku atpūtas vietu, Kosta Brava piekrastē. Kā kūrorta pilsēta arī  ģimenēm. Ir simtiem Britu bāru, diskotēkas un klubi, no kuriem izvēlēties sev tīkamāko,  dienas ir pildītas ar jautrām programmām, pludmales baudīšana. Kūrorta zonā ir piecas raupju smilšu pludmales, akvaparks piemērots lielām cilvēku masām, ūdens zoo un atrakciju parks. Izbaudīt vietējo virtuvi vari doties uz  pilsētas Placa de la Vila, parasti sestdienu vakaros, kad vietējie iedzīvotāji dejo savas tradicionālās Katalūnijas dejas.

Kūrorts Kosta Brava, ne tikai piesaista starptautisko turistu uzmanību, bet arī to regulāri apmeklē liels skaits spāņu atpūtnieku. Tāpat kā lielākā daļa piekrastes pilsētu, tā ir  izaugusi no gleznaina zvejnieku ciematiņa. Kūrortā ir divu jūdžu (3km) garās piekrastes joslas, kur vari izbaudīt gan smilšu gan akmeņainus līčus.  Ir redzamas daudzas daudzstāvu viesnīcas un ēkas. Pilsētas joprojām saglabā dažus no pagātnes atgādinājumiem, piemēram, viduslaiku pils St. Joan, vairākas baznīcas un citas senās celtnes. Pilsetas lepnums ir divi slaveni botāniskie dārzi, kuri var lepoties ar  tūkstošiem augu sugu. Piesaista arī tradicionālie ielu tirdziņi, lielie gadatirgi, dažādi svētki un tradicionālās dejas.

Costa Dauradas tūrisma centrs ir Salou, pazīstama ar dažādiem izklaides objektiem, dārziem, kvalitāti, smilšainām pludmalēm, labu laiku un fantastisku Vidusjūru. Lieliska atrašanās vieta, kas apvieno izklaidi un kultūru: daudz iespēju golfa cienītājiem, netālu atrodas: Roman Tarragona, modernisma pilsēta, kuru tiešām ir vērts apmeklēt, Reus, kura tiek dēvēta arī par Gaudi pilsētiņu, Delta del Ebro, Barselona ar visu savu arhitektūras potenciālu un kultūras sajūtas klātesamību, pieminekļi, klosteri, un fantastiskas strūklakas, kuras naktī iegūst savu pievilcību mūzikas ritmos.


Īsāk sakot, Salou piedāvā visu, tostarp labas nakts izklaides ar starptautisko klientu loku, kas piešķir daudzveidību.

Menorka, ir ļoti atšķirīga, salīdzinot ar pārējām Baleāru salām. Menorkā varēsi apskatīt neskarto dabu un autentiskus vēstures mantojuma dārgumus. 

No otras puses, ir pludmales un vientuļi līči ap 216 kilometriem. Ideāls risinājums visiem tiem, kuri meklē patiesu relaksāciju. Ainava Menorkā ir fantastiska un iesakām ikvienam izbaudīt Menorkas pludmales, kuras ir filmu skatu cienīgas, pilnas ar visdažādākajiem gliemežvākiem, dažām pludmalēm pat ir alas, kur vari doties vai un peldot vai ar kajaku. Ūdens pasakaini zili caurspidīgs un redzēsi krāsainus zivju barus. Neizpaliek arī sauktās fiestas, ar krāšņiem salūtiem.

Autentisks tūristu kūrorts, ar tīru, zelta pludmales izcilu kvalitāti. Mūsdienu ēkas un plašas iespējas viesnīcās, lai atbilstu visiem kritērijiem un turista varētu izvēlēties, silts klimats veicina apmeklētāju skaita pieaugumu, apmēram 365 dienas gadā is saulains laiks. Vai vēlaties aktīvu vai mierīgu un relaksējošu atvaļinājumu - tas ir jūsu. Naktsdzīve vai pludmales drive, viss ir iespējams.

Un pats galvenais, šī vieta cenšas dot visu to labāko, tā, lai viesis justos kā mājās!  Benidorm ar atrakciju parku Terra Mítica un citas atrakcijas, piemēram, Terra Natura Mundomar un Aqualandia ir kļuvusi iecienīta vieta no Vidusjūras civilizācijām, pasakaino floru un faunu. Jautra vieta un kultūra, visu gada gājumu  cilvēkiem.

Mohakaru pirmkārt ir miers, daba, gastronomija un māksla. Garas pludmales un dažas pat brīvas no ēkām, un tieši tāpēc paveras pasakaini skati uz Andalūzijas ainavām.  


Ir vērojama arābu arhitektūrai līdzīgi kultūras pieminekļi, kā arī viduslaiku pieminekļi ir vērojami tieši tur. Pāris kilometru attālumā atrodas Cabo de Gata-Nijar dabas rezervāts ar aizsargātu floru un faunu, piemērots eko tūrisma cienītājiem. Andalūzija ir krāšņa vieta, to ir vērts apskatīt. Tā ir atšķirīga un liekas, ka atrodies citā Spānijā.

Fuerteventura ir ideāla vieta brīvdienām, apvienojot relaksāciju pie dabas, kultūras tradīcijām un ūdens sporta veidiem. Tā vienmēr ir bijusi pazīstama kā mierīgā sala, un ir lielākā no Kanāriju salām, atrodas vistuvāk Āfrikai. Tās ainavai ir raksturīgi atklāti, krasti, ar nepārspējami plašām, rāmām, tīrām pludmalēm. Šī iemesla dēļ, tiek rīkoti Pasaules Windsurfing čempionāti un starptautiskās dziļjūras zvejas, kuras iespējamas visu gadu. Mūsu ostās ir arī ideāla burāšana, niršana un kanoe.

Okeāna stāvoklis Fuerteventura ir noteicis tāš vēsturiskās tradīcijas un kultūras bagātības. Šī  vieta pati par sevi ir eksotiska un varēsi izbaudīt cauru gadu.

 

 

El contenido de esta página requiere una versión más reciente de Adobe Flash Player.

Obtener Adobe Flash PlayerEl contenido de esta página requiere una versión más reciente de Adobe Flash Player.

Obtener Adobe Flash Player

 

El contenido de esta página requiere una versión más reciente de Adobe Flash Player.

Obtener Adobe Flash Player

 

El contenido de esta página requiere una versión más reciente de Adobe Flash Player.

Obtener Adobe Flash Player


El contenido de esta página requiere una versión más reciente de Adobe Flash Player.

Obtener Adobe Flash Player

 

El contenido de esta página requiere una versión más reciente de Adobe Flash Player.

Obtener Adobe Flash PlayerEl contenido de esta página requiere una versión más reciente de Adobe Flash Player.

Obtener Adobe Flash Player

       
           
 

Internships and tranining periods in Spain ?

 

Como hacer practicas en España?

 

Faire un stage en Espagne ?

 

Willst du ein Praktikum in Spanien absolvieren?

 

Wil jij stage lopen in Spanje?

 
 

Every year, students are looking for internships around Europe, Spain is one of the most chosen country by students because they want to learn Spanish, the 3rd most spoken language in the world.

StageSpain helps you to find an internship or a job in Spain in the best hotels and resorts. We offer trainings in Coast Brava, Coast Maresme, Coast Barcelona, Coast Alicante, Coast Valencia, Coast del Sol, Coast Almeria, Coast Islas Canarias, Coast Islas Baleares.


We work with more than 200 hotels and tourism resorts, We help you to find different trainings in different areas of tourism.

 

Cada año los estudiantes están buscando practicas y jobs alrededor de Europa y sobretodo en España. España es uno de los países que los estudiantes eligen porque quieren aprender y hablar el español: la tercera lengua del mundo.

StageSpain te ayuda encontrar practicas o trabajo en España. Practicas en los mejores hoteles y centros turísticos de España. Estamos en la costa Brava, costa Maresme, costa Barcelona, costa Alicante, costa Valencia, Costa del Sol, costa Almería, costa Islas Canarias, costa Islas Baleares.

Trabajamos con más de 200 hoteles y organismos de turismo, te ayudamos a encontrar en diferentes departamentos en el área del turismo.

 

  Chaque année nombreux sont les étudiants qui recherchent des stages ou jobs en Europe. L’Espagne est un des pays que les étudiants préfèrent puisqu’ils veulent apprendre et pratiquer la 3ème langue la plus parlée au monde : l’espagnol.

Stage-Espagne vous aide à trouver un stage ou job dans les meilleurs hôtels et centres touristiques d’Espagne. Nous vous proposons des places sur la Costa Brava, Costa Maresme, Costa Barcelone, Costa Alicante, Costa Valencia, Costa del Sol, Costa Almería, Costa Islas Canarias, Costa Islas Baleares.

Nous sommes en collaboration avec plus de 200 hôtels et organismes de tourisme, nous t’aidons à trouver ton stage/job dans différents départements du secteur de tourisme
 

Jedes Jahr schauen sich Studenten nach einem Praktikum in Europa um. Spanien ist eines der beliebtesten Länder um ein Praktikum zu absolvieren auch weil es gleichzeitig möglich ist Spanisch zu lernen.

Praktikum- Spanien arbeitet mit mehr als 200 der schönsten Hotels Spaniens zusammen und vermittelt Praktikumsstellen an Europäische Studenten.

Die Hotels befinden sich: Costa Brava, Costa Maresme, Costa Barcelone, Costa Alicante, Costa Valencia, Costa del Sol, Costa Almería, Costa Islas Canarias, Costa Islas Baleares.Wir helfen Dir ein Praktikum im Gastronomie oder Hotelbereich zu finden.

 

Elk jaar zoeken studenten stageplekken binnen Europa, zo ook in Spanje. Spanje is een van de landen die veel studenten kiezen, omdat ze dan spaans kunnen leren.

Stage-Spanje helpt je om een stageplek of werk in spanje te vinden. Stageplekken in de beste hotels en de mooiste plekken van Spanje. We bieden stageplekken aan in Costa Brava, Costa Maresme, Costa Barcelona, Costa Alicante, Costa Valencia, Costa del Sol, Costa Almeria, Costa islas Canarias, Costa islas Baleares.

We werken samen met meer dan 200 hotels en toeristische plekken, We helpen je met het vinden van een stageplek op verschillende afdelingen binnen verschillende toeristische bedrijven.

 
 

Internship entertainment
Internship reception
Internship bar
Internship restaurant
Internship booking call center
Internship marketing
Internship accounting

  Prácticas de animación
Prácticas de recepción
Prácticas de bar
Prácticas de restaurante
Prácticas de central de reservas
Prácticas de marketing
Prácticas de contabilidad
  Stage animation
Stage réception
Stage bar
Stage restaurant
Stage réservation
Stage marketing
Stage comptabilité

  Praktikum Animation
Praktikum Rezeption
Praktikum Rezeption
Praktikum Restaurant
Praktikum Réservation
Praktikum Marketing
Praktikum Accounting

  Werk animatie
Stage animatie
Stage receptie
Stage horeca
Stage boekingen call center
Stage marketing
Stage accounting
 
 

         
 

 


Barcelona | Marbella | Oropesa del Mar | Roses | Mallorca | Menorca | Ibiza | Calella | Blanes | Peñiscola | Torremolinos | Benalmadena | Santa Susanna | Pineda de Mar | Fuerteventura
Malgrat de Mar | Andorra | Formentera | La Molina | Fuengirola | Benidorm | Lanzarote | Tenerife | Lloret de Mar | Tossa de Mar | Cambrils | Platja D'aro | Gran Canaria | Sitges

COSTA DAURADA | COSTA BLANCA | COSTA BARCELONA | COSTA DEL SOL | ISLAS BALEARES | ISLAS CANARIAS | ANDALUCIA

 
 


DERECHOS RESERVADOS. COPYRIGHT 2009 © STAGESPAIN.COM