El contenido de esta página requiere una versión más reciente de Adobe Flash Player.

Obtener Adobe Flash Player


Šeit Tu vari atrast nelielu informāciju par Spāniju!!!

Spāņu valoda

Spāņu valoda, kā zināms, ir viena no visplašāk izplatītajām valodām pasaulē: tajā runā gandrīz 400 miljoni, tā ir trešā valoda pasaulē (pēc ķīniešu, angļu valodas). Tā ir oficiālā valoda tādās valstīs kā Spānija, Meksika, Argentīna, Kolumbija, u.c. Spāņu valoda ir 20 pasaules valstu oficiālā valoda, kā arī viena no ES oficiālajām darba valodām. Spāņu valoda ir ļoti līdzīga itāļu valodai fonoloģiski un portugāļu valodai pēc tās leksikas. Spāņu valoda ir ļoti skanīga, un tāpēc daudziem šī valoda ļoti patīk.

Spāņu kultūra

Savā prakses laikā noteikti iepazīsies ar spāņu kultūru, kas ir atšķirīga mūsējai, ar citu mentalitāti un paražām. Spānija ir trešā lielākā Eiropas valsts. Atrodoties Eiropas dienvidrietumu daļā starp Vidusjūru un Atlantijas okeānu, tā aizņem lielāko daļu no Pireneju pussalas, Baleāru salas Vidusjūrā un Kanāriju salas Atlantijas okeānā. Spānijas valdījumā ir arī divu pilsētu rajoni, kuri atrodas Ziemeļāfrikas piekrastē.

Spānijā ir vairāki vēsturiski reģioni, kuriem ir sava valoda un atšķirīgas tradīcijas. Vēsturiskajā Katalonijas novadā mīt katalonieši, četrās ziemeļrietumu provincēs jeb vēsturiskajā Galīcijas novadā – galīcieši un ziemeļaustrumos jeb Basku zemē – baski. Spānijas tautas atšķiras gan pēc valodas, gan pēc tradīcijām un kultūras. Valsts valoda ir spāņu (jeb kastīliešu), taču attiecīgajos vēsturiskajos novados oficiāli tika atzītas arī vietējās valodas, tāpēc ir vērojama atšķirība valodas ziņā dažādos Spānijas reģionos.


Spānija ir valsts ar ļoti senu un bagātu kultūru. Ir slavena arī ar savu arhitektūras mantojumu. Jo īpaši izceļas ar Antoni Gaudi neparasto arhitektūru, kuru visspilgtāk var apskatīt Barselonā un Reus pilsētā, kuras atrodas Katalonijas novadā. Spānijas Ziemeļos ir raksturīgas viensētas, nelieli ciematiņi un nelielas zemnieku saimniecības, ir vērojami ēzeļi, zirgi, aitu bari un govis, kuras pārsvarā dzīvo savvaļā. Savukārt, Spānijas dienvidos ir lielāka apdzīvotība, un ļoti attīstīts viesnīcu biznes. Praktiski visa Spānija ir kā muzejs zem atklātas debess, kuru ieskauj brīnišķīgi jūras krasti un pludmales.


Ir tradicionālas vēršu cīņas. Augusts Spānijā ir mēnesis, kad valstī notiek visvairāk vēršu cīņu. Tomēr tagad vēršu cīņas ir aizliegtas.  Tika uzskatīts, ka vēršu cīņas veicina vīrišķību, kam jābūt vienai no īsta spāņu vīrieša īpašībām, un tadā veidā izpaužas Spāņu karstasinība. Vēršu cīņas tradicionāli iecienītas Spānijā, Portugālē, Dienvidfrancijā un Centrālamerikā. Spāņu vēršu cīņu veids (corrida de toros) beidzas ar dzīvnieka nāvi arēnā. Tas izsauc dažādas emocijas, vieniem cīņas nozīmē sadistisku dzīvnieku mocīšanu un nogalināšanu, citiem tas ir elegants šovs un estētisks mākslas veids.


Spānijā ļoti populārs ir flamenko. Vairumam ārpus Spānijas dzīvojošo, klasiskais Spānijas tēls asociējas tieši ar Andalūziju. Sombrero ar platām malām, raibas kleitas ar volāniem, košs zieds matos, grezni pleca lakati, cakoti vēdekļi un kaislīgas, enerģiskas dejas. Flamenko tiek izpildīts gan dziedājumā, gan dejā, gan mūzikā, tipisks instruments ko izmanto ir flamenko ģitāra.


Tiek svinēti daudz un dažādi svētki, karnevāli, festivāli. Ļoti iecienīti ir gadatirgi.

Sezonas Spānijā

Vis augstākā sezona Spānijā ir no maija līdz augustam, kad ierodas visvairāk tūristu no visas pasaules. Ja vēlies doties uz Spāniju, lidojuma biļeti rezervē laicīgi. Spānijā nav problēmu atrast viesnīcu vai citu apmešanās vietu. Citreiz lētāk iznāk rezervēt viesnīcu caur kādu tūrisma aģentūru, nekā pašā viesnīcā.


Visvairāk tūristu, kas dodas uz Spāniju nāk no Nīderlandes, Vācijas, Anglijas, Krievijas, arī Francijas. Tūristi ir dažādu vecuma pārstāvji un ar atšķirīgiem ierašānās un atpūtas mērķiem. 
Ja vēlies doties uz Spāniju un izbaudīt to mierīgākā gaisotnē, tad rudens ir piemērots mēnesis. Arī nesezonas mēnešos ir zemakas cenas.

Tradicionālā Virtuve

Katrā Spānijas reģionā tās virtuve ir atšķirīga. Spānijā ļoti iecienīti ir Vidusjūras ēdieni. Ļoti iecienītas ir zivis, kalmāri, krabji, moluski u.c. jūras veltes. Plaši izplatītas ir arī dažādas mērces, gan saldās, gan asās. Jo īpaši Spānijas Ziemeļu daļā ir iecienīts siers. Ir daudz un dazādi gaļas ēdieni un tās veidi. Ne tikai Spānijā, bet arī visā pasaulē plaši ir izplatīti Spānijas vīni.  Populārs ir arī anīsa degvīns un Sangria.


Raksturīgākie ēdieni ir Paella, melnie rīsi (arroz negro), tortilla, gaspačo, salāti olīveļļā, izplatīts ir arī viegli kaltēts šķiņķis. Kā saldais ēdiens populars ir flan un citrona torte, kā arī krēms, saldais mandeļu krems u.c.

 

Ceļojums uz Spāniju


Ja esi izturējis pārbaudes un esi uzņemts praksē caur Animafest Experience, tad ir laiks, kad ir jāsāk meklēt veidu kā nokļūt Spānijā. Vis vienkāršākais ceļš ir ar lidmašīnu. Ir iespēja iegādāties biļetes zemo cenu avio kompānijās. Ieteicams biļeti rezervēt laicīgi, jo laicīgāk to izdarīsi, jo lētāks sanāks lidojums. Iespēja ir doties arī ar savu personīgo auto, vai arī ar autobusiem, tomēr tas var aizņemt vairākas dienas. Kā ieteikums ir skatīties kur tieši atrodas prakses vieta un atiecīgi piemeklēt lidostu uz kuru labāk doties (Barcelona, Girona, Madrid, Reus, Santander u.c. lidostas Spānijā). Ja lido no Rīgas, tad pēc studentu pieredzes ļoti labi un lēti lidojumi sanāk lidojot ar Rayanair Rīga–Milano Bergamo–Barselona (vai cita lidosta Spānijā).

Lai veicas atrast izdevīgāko un labāko veidu kā nokļūt Spānijā!

Nakts dzīve Spānijā sit augstu vilni. Spāņu tautai, salīdzinot ar citām, visvairāk patīk doties izklaidēs, kas parasti ievelkas līdz pat rīta gaismai. Ir daudz fiestas, un izklaides iespējas. Esi gatavs piedalīties aktīvajā nakts dzīvē!


Parasti viss iesākas ar kādu tasi kafijas vai alus kausa kādā no daudzajām kafejnīcām vai bāriem un neizpaliek arī tapas, kas ir tradicionālas uzkodas pie dzērieniem.
Vakariņas parasti uzsāk ēst ap 10:00, bet vasarā tas var ievilkties pat līdz pusnaktij, kad cilvēki sāk baudīt savu maltīti.


Ir daudz un dažādas diskotēkas, kuras ir plaši apmeklētas, parasti ieeja ir bezmaksas. Lielākajās diskotēkās gan tiek prasītas ieejas maksas, bet cenā iekļauts pirmais dzēriens. Ja dosies kā Animafest praktikants, Tev būs iespēja tikt arī pie dažām VIP kartēm, kas nozīmē ieeja par brīvu!!!

Tūrisms Spānijā


Tūrisms ir Viena no galvenajām nozarēm Spānijā.
Tā pievelk tūristus ar savām Vidusjūras pludmalēm, sauli, nacionāliem ēdieniem, kultūru un slaveno arhitektūru. Uz šo zemi katru gadu dodas atpūtā simtiem tūristu no visas pasaules. Ļoti iecienītas ir Katalūnijas un Andalūzija piekrastes zonas, Kanāriju salas, Baleāru salas, Barselona, Madride, Valensija u.c. vietas.


Daudzi tūristi iegādājas vasaras mājas un villas Spānijā un dodas tur pavadīt savu atvaļinājumu.


Ir ļoti attīstītas kūrorta zonas. Tās parasti ir pārpilnas vasaras mēnešos, toties ziemā šīs vietas ir tukšas ne tikai no tūristiem, bet arī no tās iedzīvotājiem.


Spānijā ir daudz ko redzēt! Noteikti varēsi izbaudīt un atrast to, kas piesaista un interesē tieši Tevi.

 

El contenido de esta página requiere una versión más reciente de Adobe Flash Player.

Obtener Adobe Flash Player

El contenido de esta página requiere una versión más reciente de Adobe Flash Player.

Obtener Adobe Flash Player

El contenido de esta página requiere una versión más reciente de Adobe Flash Player.

Obtener Adobe Flash Player

El contenido de esta página requiere una versión más reciente de Adobe Flash Player.

Obtener Adobe Flash Player

El contenido de esta página requiere una versión más reciente de Adobe Flash Player.

Obtener Adobe Flash Player

El contenido de esta página requiere una versión más reciente de Adobe Flash Player.

Obtener Adobe Flash Player

El contenido de esta página requiere una versión más reciente de Adobe Flash Player.

Obtener Adobe Flash Player

 
       
           
 

Internships and tranining periods in Spain ?

 

Como hacer practicas en España?

 

Faire un stage en Espagne ?

 

Willst du ein Praktikum in Spanien absolvieren?

 

Wil jij stage lopen in Spanje?

 
 

Every year, students are looking for internships around Europe, Spain is one of the most chosen country by students because they want to learn Spanish, the 3rd most spoken language in the world.

StageSpain helps you to find an internship or a job in Spain in the best hotels and resorts. We offer trainings in Coast Brava, Coast Maresme, Coast Barcelona, Coast Alicante, Coast Valencia, Coast del Sol, Coast Almeria, Coast Islas Canarias, Coast Islas Baleares.


We work with more than 200 hotels and tourism resorts, We help you to find different trainings in different areas of tourism.

 

Cada año los estudiantes están buscando practicas y jobs alrededor de Europa y sobretodo en España. España es uno de los países que los estudiantes eligen porque quieren aprender y hablar el español: la tercera lengua del mundo.

StageSpain te ayuda encontrar practicas o trabajo en España. Practicas en los mejores hoteles y centros turísticos de España. Estamos en la costa Brava, costa Maresme, costa Barcelona, costa Alicante, costa Valencia, Costa del Sol, costa Almería, costa Islas Canarias, costa Islas Baleares.

Trabajamos con más de 200 hoteles y organismos de turismo, te ayudamos a encontrar en diferentes departamentos en el área del turismo.

 

  Chaque année nombreux sont les étudiants qui recherchent des stages ou jobs en Europe. L’Espagne est un des pays que les étudiants préfèrent puisqu’ils veulent apprendre et pratiquer la 3ème langue la plus parlée au monde : l’espagnol.

Stage-Espagne vous aide à trouver un stage ou job dans les meilleurs hôtels et centres touristiques d’Espagne. Nous vous proposons des places sur la Costa Brava, Costa Maresme, Costa Barcelone, Costa Alicante, Costa Valencia, Costa del Sol, Costa Almería, Costa Islas Canarias, Costa Islas Baleares.

Nous sommes en collaboration avec plus de 200 hôtels et organismes de tourisme, nous t’aidons à trouver ton stage/job dans différents départements du secteur de tourisme
 

Jedes Jahr schauen sich Studenten nach einem Praktikum in Europa um. Spanien ist eines der beliebtesten Länder um ein Praktikum zu absolvieren auch weil es gleichzeitig möglich ist Spanisch zu lernen.

Praktikum- Spanien arbeitet mit mehr als 200 der schönsten Hotels Spaniens zusammen und vermittelt Praktikumsstellen an Europäische Studenten.

Die Hotels befinden sich: Costa Brava, Costa Maresme, Costa Barcelone, Costa Alicante, Costa Valencia, Costa del Sol, Costa Almería, Costa Islas Canarias, Costa Islas Baleares.Wir helfen Dir ein Praktikum im Gastronomie oder Hotelbereich zu finden.

 

Elk jaar zoeken studenten stageplekken binnen Europa, zo ook in Spanje. Spanje is een van de landen die veel studenten kiezen, omdat ze dan spaans kunnen leren.

Stage-Spanje helpt je om een stageplek of werk in spanje te vinden. Stageplekken in de beste hotels en de mooiste plekken van Spanje. We bieden stageplekken aan in Costa Brava, Costa Maresme, Costa Barcelona, Costa Alicante, Costa Valencia, Costa del Sol, Costa Almeria, Costa islas Canarias, Costa islas Baleares.

We werken samen met meer dan 200 hotels en toeristische plekken, We helpen je met het vinden van een stageplek op verschillende afdelingen binnen verschillende toeristische bedrijven.

 
 

Internship entertainment
Internship reception
Internship bar
Internship restaurant
Internship booking call center
Internship marketing
Internship accounting

  Prácticas de animación
Prácticas de recepción
Prácticas de bar
Prácticas de restaurante
Prácticas de central de reservas
Prácticas de marketing
Prácticas de contabilidad
  Stage animation
Stage réception
Stage bar
Stage restaurant
Stage réservation
Stage marketing
Stage comptabilité

  Praktikum Animation
Praktikum Rezeption
Praktikum Rezeption
Praktikum Restaurant
Praktikum Réservation
Praktikum Marketing
Praktikum Accounting

  Werk animatie
Stage animatie
Stage receptie
Stage horeca
Stage boekingen call center
Stage marketing
Stage accounting
 
 

         
 

 


Barcelona | Marbella | Oropesa del Mar | Roses | Mallorca | Menorca | Ibiza | Calella | Blanes | Peñiscola | Torremolinos | Benalmadena | Santa Susanna | Pineda de Mar | Fuerteventura
Malgrat de Mar | Andorra | Formentera | La Molina | Fuengirola | Benidorm | Lanzarote | Tenerife | Lloret de Mar | Tossa de Mar | Cambrils | Platja D'aro | Gran Canaria | Sitges

COSTA DAURADA | COSTA BLANCA | COSTA BARCELONA | COSTA DEL SOL | ISLAS BALEARES | ISLAS CANARIAS | ANDALUCIA

 
 


DERECHOS RESERVADOS. COPYRIGHT 2009 © STAGESPAIN.COM